• خانه
  • معرفی کمپانی HTA ایتالیا

معرفی کمپانی HTA ایتالیا

این شرکت ایتالیایی یکی از پیشگامان عرصه تولید و مهندسی ، در صنعت علمی سازی ابزارهای آزمایشگاهی است.این کمپانی ، واقع در یکی از مناطق صنعتی با سابقه طولانی در امر تکنیکهای اتوماسیون الکترونیکی و مکانیکی است.شور و حال ، برای کنترل رباتیک نمونه از مرحله آماده سازی تا ذخیره سازی، کاملا در محصولات این کمپانی مشهود است،ما تکنولوژی های مختلف را پیاده سازی میکنیم ودانش عظیمی در زمینه کاربردهای سیستمهای اتوسمپلر و اتوماسیون ملزومات آزمایشگاهی دارا هستیم. دانش و تجربه کاربردی، محصولات ما را بهینه و مقرون به صرفه می کند. کیفیت و بازده بالای محصولات ما تضمین کننده بازگشت سرمایه خریداران این دستگاهها خواهد بود. این شرکت ، دارای گواهینامه تضمین کیفیت EN ISO 9001: 2008 می‌باشد.

ما متعهد به پیگیری هدایت فنی،کیفی و خدماتی، بعنوان فاکتور کلیدی برای موفقیت در کنار مشتریان هستیم.کمپانی HTA مدلهای گوناگونی از اتوسمپلر را برای نمونه های مایع،نمونه های فرار و میکرو استخراج در فاز جامد پیشنهاد می دهد.

این کمپانی راه حلهای مختلفی را برای سیستمهای کروماتوگرافی مایع پیشنهاد می دهد که امکان نصب آسان و بدون مشکل اتوسمپلرها را بر روی انواع مختلف آنالایزرها مهیا می کند. همچنین طیف وسیعی از کاربردهای مرتبط با روشهای اسپکتروسکوپی را شامل می شود. این کمپانی اتوماسیون طیف وسیعی از روشهای آماده سازی نمونه،خالص سازی و روشهای استخراج در فاز جامد را پیشنهادمی دهد.Tokyo Olympics live stream